Anglia

RSS

Anglia három sprinttel kiütötte Szenegált a vb-ről

Henderson, Kane és Saka villámgyors góljaival nagyon simán, 3-0-val mentek tovább a negyeddöntőbe, ahol angol–francia csúcsmeccs jön.

Az angol és a lengyel után most már a román nyelvet beszélik a legtöbben Angliában

A legtöbb román anyanyelvű bevándorló Londonban él, ahol az összlakosság 1,9%-át teszik ki.

Szétfejelt orr, gólzápor és dübörgő cseresor: Anglia 6-2-re lelépte Iránt a vb-n

Félórányi gyürkőzés után beindult a henger, a 103. percre is jutott a nyolc gólból.

Szivárványos karszalaggal lázadoznak a válogatottak a FIFA és Katar ellen a vb-n

A walesi, az angol, a német a dán és a holland szövetség is jelezte, nem kérnek a FIFA által kiadott csapatkapitányi karszalagokból.

II. Erzsébet ravatala: ez még Londonban is minden idők sorban állásának számít

Akár 30 óra sorban állás várhat arra, aki személyesen szeretné leróni tiszteletét II. Erzsébet ravatalánál. Az önmagában is látványossággá vált sor kilométereken keresztül halad a Temze partján. Volt, aki külföldi orvosi kezelését, más a nyaralását szakította meg, hogy búcsút vehessen királynőjétől. Riport Londonból.

Egyetlen nyár alatt teljesen kiégett a híres angol gyep

A Greenwich park évszázadokon át öntözés nélkül pompázott az atlanti klímától.

Magyarország 4-0-val kiütötte Angliát, 1953 óta vártunk erre a sikerre, vezetjük a csoportot a Nemzetek Ligájában

Tökéletes este volt a magyaroknak Wolverhamptonban, az első negyedóra végén Sallai egy szabadrúgás után szerzett vezetést, a Freiburg csatára egy kontrát is értékesített a második félidőben. Aztán jött Nagy Zsolt bombája, majd Gazdag pazar emelése. A 6:3 óta nem nyertünk Angliában.

Bravúr a Nemzetek Ligájában: hatvan év után Magyarország újra legyőzte Angliát

A Puskás Arénában 30 ezer, 14 éven aluli gyerek előtt megrendezett találkozón Szoboszlai Dominik szerezte a győztes találatot büntetőből a 66. percben.