A könyörtelenül panaszkodók népe csak odatette magát
Párizs botrányoktól sem mentes, de egészen pazar olimpiát rendezett, feladva a leckét a következő házigazda Los Angelesnek. A francia főváros minden idők egyik leggyönyörűbb olimpiáját rendezte meg,...
A Hámori Lucát korábban legyőző Imane Helif a női váltósúly olimpiai bajnoka
Az algériai bokszoló egyhangú pontozással nyert a döntőben a 2023-as világbajnok Jang ellen.
Márton Viviána olimpiai bajnok, ez az első magyar taekwondós arany az olimpiákon
Lehengerlő versenyzéssel, nagyon simán hozta a döntőt a 18 éves, első olimpiáján induló Márton.
Dupla kajakérem: Csipes és Gazsó ezüst-, Pupp és Fojt bronzérmes
Pupp és Fojt célfotóval, megosztva kapta meg a bronzérmet. Kiss Ágnes, Nagy Bianka negyedik lett a kenusok között 500-on.
5-4-re nyert a címvédő USA a női pólósok ellen a negyeddöntőben
Túl sok volt az amerikai emberelőny, de így is nagyon szoros volt a vége. Mindkét csapat nagyon jól védekezett, támadásban viszont egy hajszállal több kellett volna. Az 5-8. helyért játszhat tovább...
Milák Kristóf olimpiai bajnok 100 pillangón, történelmet írt
Milák 75 méternél vette át a vezetést, de remek benyúlás is kellett, hogy megelőzze a kanadait. Soha nem volt még olimpiai bajnokunk 100 pillangón.
Eltávolította TikTok-videóját Hámori Luca, amiben férfiként hivatkozott olimpiai ellenfelére
Instagramról is törölt minden sztorit az elmúlt napokból.
Major Veronika olimpiai bronzérmes 25 méteres sportpisztolyban
Szétlövéssel jutott be a legjobb három közé, ott viszont már nem tudott javítani. 20 év után van újra magyar érmes sportlövészetben.