Legalább 125 halottja van egy indonéziai futballmeccs után kitört tömegverekedésnek

A rendőrség könnygázzal oszlatta a több ezer verekedőt, a tömeg pánikba esve próbált menekülni.

Olaszország 2–0-ra nyert Budapesten, és mehet az NL négyes döntőjére

A magyar válogatott sok helyzetet kidolgozott, de ezek kimaradtak, az olaszok végig taktikusan játszottak. A csoportban elért második hely minden várakozást felülmúlt, amiért Marco Rossi csapata minden dicséretet megérdemel. Szalai Ádám könnyek közt búcsúzott el.

Szalai Ádám klasszisgóljával nyert a fociválogatott Lipcsében, első az NL-csoportban

Újra bravúrt mutatott be a magyar válogatott a Nemzetek Ligájában, Szalai Ádám sarkazására nem volt válasza Németországnak. Magyarország hétfőn az olaszok ellen megnyerheti a csoportját a Puskás Arénában.

Szalai Ádám befejezte pályafutását a válogatottban

A futballválogatott csapatkapitánya önmaga jelentette be döntését, az olaszok ellen búcsúzik hétfőn. Tiszteletlenségnek gondolta, hogy a sajtó ezt már megszellőztette.

Monarchiaellenes molinók miatt bünteti meg az UEFA a Celticet

A skót csapat szurkolóit nem hatotta meg II. Erzsébet halála.

Visszavonul a profi tenisztől Roger Federer

A jövő heti Laver-kupán lesz látható utoljára. Saját bevallása szerint eddig bírta a teste a megterhelést.

Mbappéék kiröhögték az újságírót, aki azt kérdezte, miért kellett magángéppel repülniük belföldön

Párizs polgármestere a Twitteren bírálta a reakciót.

Rapport-ügy: két elnökségi tag lemondott, Polgár Judit férje is

A legjobb magyar sakkozó Bukarestben él, és román színekben játszik tovább, az elnökségre is hatással volt az eset.

Román színekben a legjobb magyar sakkozó, országot vált Rapport Richárd

Egy szerb származású román üzletember, a Superbet tulajdonosának gáláns szponzorációja lehet a háttérben.

Megvan az áttörés: Kós Hubert Európa-bajnok 200 vegyesen

A gyorson fordította a maga javára a döntőt a 19 éves úszó.

Kovács Zsófia aranyérmes lett ugrásban a torna-Európa-bajnokságon

A magyar tornászt nem lehetett kizökkenteni, pedig ijesztő sérülések miatt többször megszakították a versenyt.

Kettős magyar győzelem a női 400 méteres vegyesúszás Eb-döntőjében

Mihályvári-Farkas Viktória arany-, Jakabos Zsuzsanna pedig ezüstérmet nyert a római Európa-bajnokságon.

50 millió eurót fizetett Lewandowskiért a Barcelona, de még nem kapott játékengedélyt

Szombaton kezdődik a spanyol bajnokság, a lengyel sztár nem játszhat.

Serena Williams bejelentette, hogy a US Open után valószínűleg visszavonul

Az egykori világelső teniszező 23 Grand Slam-tornát nyert.

Coming outolt a legjobb orosz teniszezőnő, barátnőjével közös képeket is kitett magáról

Darja Kaszatkina a háborút is elítélte egy interjúban, majd elsírta magát, amikor a várható orosz retorziókról kérdezték.

Szilágyi Áron először a kardvívás világbajnoka

A kairói döntőben a francia Pianfettit verte meg. A háromszoros olimpiai bajnok magyar most vívott először vb-döntőben, egy tussal nyert.

Röpködnek a sztárcsapatok nevei Ronaldo körül, de kell ő még valakinek?

A Manchester Uniteddel nem jutott a BL-be. Barcelona? Chelsea? PSG? Ő menne, de hová tudna?

Szívesen vállalom, hogy én vagyok a kosárlabda svájci bicskája

A legjobb magyar kosaras, Hanga Ádám egy hullámvasútszerű év végén újra spanyol bajnokságot nyert. Edzőjük szívrohamot kapott, a csapatuk darabjaira hullott, de egy barbecue-n összerakták a tökéletes gépezetet. Még egy éve sincs a Real Madridban, de máris vezére lett csapatának, sokoldalúságára a szakma is felfigyelt. A döntőben az ősi rivális Barcelonát verték, pont azt a klubot, ahonnan Hanga kényszerűségből távozott. Interjú.

A sakkvilágbajnok Carlsen leült egy partira Polgár Judittal, és kikapott

Egy madridi klubban játszottak, 19 lépés után nyert Polgár, addigra már nem volt vezére Carlsennek.

Milák Kristóf tökéletes úszással, 100 pillangón is világbajnok

A 200 pillangó aranyérme után százon is ellenállhatatlanul versenyzett az úszó-vb-n a Honvéd versenyzője. A világbajnokságok történetében csak ketten tudtak duplázni előtte, az egyik Michael Phelps.

A FIFA is felülvizsgálja a transznemű sportolókra vonatkozó szabályait

A FINA döntését követően több sportág képviselője is bejelentette, szigorítják a szabályaikat.

Nem engedi a FINA a transznemű úszókat rajthoz állni a női versenyeken

Akinél 12 évesen beindult a férfi hormonok termelődése, csak a férfiak között versenyezhetnek.

Magyarország 4-0-val kiütötte Angliát, 1953 óta vártunk erre a sikerre, vezetjük a csoportot a Nemzetek Ligájában

Tökéletes este volt a magyaroknak Wolverhamptonban, az első negyedóra végén Sallai egy szabadrúgás után szerzett vezetést, a Freiburg csatára egy kontrát is értékesített a második félidőben. Aztán jött Nagy Zsolt bombája, majd Gazdag pazar emelése. A 6:3 óta nem nyertünk Angliában.

Totális Ferrari-KO Bakuban, Leclerc kiesése után Verstappen nyerte az Azeri Nagydíjat

Kettős győzelmet aratott a Red Bull Azerbajdzsában, a holland mögött Sergio Pérez lett a 2. Mindkét Ferrari kiesett, Charles Leclercnek ráadásul megint az első helyről kellett feladnia a futamot. George Russell újabb dobogót hozott a Mercedesnek.

Nadal 22. Grand Slamjét nyerte meg a Roland Garroson, tovább növelte rekordját

A spanyol teniszező 14-szer győzött a salakpályás Grand Slamen, a döntőben Casper Ruudnek nem volt esélye ellene.

Hogy jutott odáig az ország legjobb sakkozója, hogy román színekben versenyezzen?

A világranglista ötödik helyén álló Rapport Richárd a világbajnokjelöltek júniusi tornáján még biztosan magyar színekben játszik, utána válthat. A 26 éves Rapport támogatásra vágyott, mert a sakk ezen a szinten meglepően drága sport. A legfőbb szponzora eddig az édesapja volt.

Szurkolói káosz a BL-meccsen: az UEFA vizsgálódik

Jegy nélküli szurkolók nyomultak a stadionba, közben sokan jeggyel sem jutottak be, a rendőrség pedig könnygázt is bevetett. A Liverpool is vizsgálatot sürgetett.

Hozta tavaszi formáját a Real Madrid – esélytelenebbül megnyerte a Bajnokok Ligáját

A Real Madrid azt csinálta, amit egész tavasszal: pocsék első félidő után újított, de most nem kellett fordítania, elég volt Vinícius Júnior. A győzelemhez Courtois kapus is kellett. Ancelotti ismét a csúcsra ért. A Liverpoolnak egy héttel ezelőtt még arra is volt esélye, hogy idén négy címet nyerjen, végül kettő lett belőle.

Tiltakozik a Magyar Sakkszövetség az ellen, hogy Rapport román színekben versenyezzen

A világ ötödik legjobb sakkozója egy szerb származású romániai milliárdostól kapott ajánlatot. Ha át is igazol, a madridi világbajnokjelölti tornán még nem indulhat román színekben.

Rapport Richárdot Romániába csábítja egy szponzor

Édesapja szerint a sakkozó már elfogadta az ajánlatot, ami azt jelenti, hogy román színekben fog versenyezni.