IDF: Miközben civileket evakuáltunk, a hamászosok ránk lőttek

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) azt írják a Telegramon, hogy épp civileket evakuáltak egy csata közben, mikor a Hamászosok rájuk lőttek – írja a Guardian. A jelentés szerint az izraeli katonák kézifegyverekkel és tankokkal is visszalőttek.

Egy másik összecsapásnál az IDF katonái arra jutottak, hogy egy épület tele van terroristákkal, ezért légi támogatást kértek, és egy katonai repülő szétlőtte az épületet. Hozzátették, hogy az elmúlt 24 órában több terroristár is megöltek, valamint több Hamász-létesítményt is likvidáltak. Független forrásból nem nagyon lehet megerősíteni ezeket az állításokat.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!