Tenisz

RSS

Billie Jean King Kupa: Románia 3-0-ra legyőzte Magyarországot, és továbbjutott a döntő selejtezőjébe

A román női teniszválogatott 3-0-s, behozhatatlan előnybe került, és továbbjutott a 2023-as finálé selejtezőjébe.

Visszavonul a profi tenisztől Roger Federer

A jövő heti Laver-kupán lesz látható utoljára. Saját bevallása szerint eddig bírta a teste a megterhelést.

Orrműtéte miatt néhány hétig nem léphet pályára Simona Halep

Néhány hét pihenőre van szüksége, mielőtt újra pályára léphet.

„Simona, a magyar szurkolóiddal együtt ünnepelsz majd?” – kérdezték a román teniszcsillagot, miután megnyerte a torontói tornát

Bár meglepte a kérdés Simona Halepet, elegánsan válaszolt, és finoman ki is javította az őt kérdező újságírót.

Serena Williams bejelentette, hogy a US Open után valószínűleg visszavonul

Az egykori világelső teniszező 23 Grand Slam-tornát nyert.

Coming outolt a legjobb orosz teniszezőnő, barátnőjével közös képeket is kitett magáról

Darja Kaszatkina a háborút is elítélte egy interjúban, majd elsírta magát, amikor a várható orosz retorziókról kérdezték.

Nadal 22. Grand Slamjét nyerte meg a Roland Garroson, tovább növelte rekordját

A spanyol teniszező 14-szer győzött a salakpályás Grand Slamen, a döntőben Casper Ruudnek nem volt esélye ellene.

Wimbledonból idén kitiltják az orosz és a belarusz játékosokat

Az Oroszország-ellenes szankció a torna egyik tavalyi női elődöntősét is érinti.