Az Egyesült Királyság is részt vett a húszik elhárításában
Az Egyesült Királyság bevetette HMS Diamond irányított rakétarombolóját, hogy támogassa az USA harcát a húszik eddigi legnagyobb, Vörös-tengert ért támadásában, írja a CNN.
Amerika közel két tucat rakétát és drónt lőtt le kedd este a Vörös-tenger felett, amelyeket Jemenből lőttek ki a húszik. A brit védelmi minisztérium képet is közölt a kedd esti rakétaelhárításról:

Fotó: Egyesült Királyság Védelmi Minisztériuma
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom