Mellrákból lábadozott az a túsz, akinek a gázai al-Sifa kórház melletti épületben találták meg a holttestét

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az izraeli hadsereg csütörtökön közölte, hogy megtalálták az egyik túsz, Yehudit Weiss holttestét a gázai al-Sifa kórház melletti épületben, írja a Times of Israel. A 65 éves nő egyike volt annak a több mint 200 túsznak, akiket a Hamász az október 7-i támadás során elfogott. A Bring Them Home Now csoport szerint a nő mellrákból lábadozott, és nem volt nála a gyógyszere, amikor elvitték. Férjét a Hamász támadói ölték meg – közölte az izraeli külügyminisztérium.

(Times of Israel)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!