Hamarosan kifogy a víz és az oxigén az al-Sifa kórházban az igazgatója szerint
Az al-Sifa kórház igazgatója szerint még mindig több száz beteg van a kórházban, pedig hamarosan kifogy a víz és az oxigén is. „A betegek sikoltoznak a szomjúságtól” – mondta a BBC szerint. A palesztin távközlési cégek szerint a Gázai övezetben jelenleg nincs mobiltelefon- és internetszolgáltatás üzemanyaghiány miatt, a Times of Israel szerint második napja szünetel a szolgáltatás.
(BBC)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom