Újabb tárgyalást kezdeményezett a kormány a tanügyi szakszervezetekkel
Újabb tárgyalásra hívta a kormány csütörtök délután a tanügyi szakszervezeteket, írja az Agerpres hírügynökség.
A kabinet tájékoztatása szerint a találkozó 16 órakor kezdődött a Victoria-palotában a tanügyminiszter, a pénzügyminiszter, a munkaügyi miniszter, az európai projektekért felelős miniszter és a kormányfőtitkár részvételével.
Mint írtuk, csütörtökön a tanügyi alkalmazottak Bukarestben és Kolozsváron is tüntettek.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom