Kapu tartalékos űrhajósa is rendszeresen bejelentkezett
Cserényi Gyula tartalékos űrhajós Facebookra posztolt a misszió indulása előtt, és azóta is rendszeresen bejelentkezett a közösségi médiában. Cserényi Houstonból támogatta az űrhajósok munkáját.
„Megtisztelő annak a kitartó csapatnak a tagjának lenni, amely folyamatosan dolgozik a közös sikerért – van, aki a Földön, van, aki az űr határán” – írta Instagramon.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom