Bizarr beszélgetés Orbán Viktorral
Kapu Tibor Orbán Viktorral is beszélgetett az ISS fedélzetéről, aki azt mondta az űrhajósnak, hogy nem beszélgethetnek politikáról, hadügyről, vallásról, reklámról, genderről, felmelegedésről és áltudományokról, de azért megkérdezte tőle, hogy látszik-e az űrből a háború.
A miniszterelnök látszólag utalt a Pride-ra, rákérdezett, hogy működik-e odafenn a józan ész, hogy mit adnak enni az űrhajósnak, és elmondta, hogy miért van még nála is jobb helyzetben most Kapu.
A beszélgetésről itt írtunk bővebben.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom