Ketten megsérültek a törmeléktől, miután Abu-Dzabiban iráni rakétákat lőtt le a légvédelem

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az abu-dzabi hatóságok közlése szerint egy jordániai ember könnyebben, egy egyiptomi pedig valamivel súlyosabban sérült meg, miután a városban két helyen is rakéták maradványai zuhantak a földre. Az Egyesült Arab Emírségek védelmi minisztériuma korábban jelezte, hogy a légvédelem iráni rakétákat szedett le, vélhetően ezek okozták a sérüléseket.

Maszúd Peszeskján iráni elnök szombat délelőtt bocsánatot kért a szomszédos országoktól, és azt ígérte, nem fogják támadni őket, kivéve ha ők támadják meg Iránt. Azóta azonban többször is robbanásokról számoltak be a környező országokban, már szombat délután is.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!