Több rakétát és drónt is elfogott a jordán légierő
A jordán légierő több olyan drónt és rakétát is lelőtt, amik behatoltak az ország légterébe – írja a CNN.A Jordán Királyi Légierő közleményben azt írta, hogy készen állnak az ország légterének védelmére.
A közlemény szerint olyan drónokat és rakétákat lőttek le, amik elemzésük szerint Jordán légterén belül, több esetben is lakott területen csapódtak volna be. A jordán hadsereg közölte, hogy semmilyen körülmények között nem hagyják szó nélkül az ország légterének megsértését.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom