Az izraeli sajtó szerint az összes Izrael felé tartó iráni drónt sikerült hatástalanítani. A hatóságok szerint a lakosságnak már nem kell az óvóhelyek közelében tartózkodnia, de az embereknek továbbra is készenlétben kell lenniük. Az izraeli hadsereg korábbi közlése szerint a válaszcsapás részeként Irán több mint 100 drónt lőtt ki Izraelre. Ezt állította két iráni forrás is a Guardiannek.
A jordán állami média egy magas rangú katonai tisztviselőre hivatkozva azt állítja, hogy a jordán légvédelem iráni rakétákat és drónokat szedett le az ország légterében.

(BBC)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom