Az izraeli katonai vezetés szerint innen már nincs visszaút
Az izraeli vezérkari főnök, Ejal Zamir szerint országa azért indított támadást, mert elértek a pontra, ahonnan már nem volt visszaút – írja az al-Dzsazíra. Zamir szerint azért támadtak, hogy megőrizzék a létezésüket, és a hadsereg nem tudott tovább várni, mielőtt cselekedett volna.
„Bárki, aki az utunkba áll, magas árat fizet”
– figyelmeztette a nemzetközi közösséget.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom