Az iráni állami média szerint Izrael megint a natanzi atomlétesítményt támadta
Az iráni állami média szerint az újabb izraeli csapáshullám során megint rakétatámadás érte a natanzi atomlétesítményt, Tebriz és Siráz külvárosát szintén célba vette Izrael.

Az iráni atomügynökség szóvivője az első támadások után azt közölte, hogy csak felszíni károkat okoztak a natanzi atomlétesítmény ellen végrehajtott izraeli légicsapások. Behrouz Kamalvand elmondása szerint az ügynökség még nem tudja, hogy pontosan milyen károk érték a létesítményt, de azok többsége csak a felszínen van. Emellett azt közölte, hogy a létesítményben nem voltak áldozatok. Egy izraeli katonai szóvivő közben azt állította, hogy a natanzi létesítményben jelentős károkat okoztak az izraeli csapások.
(CNN)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom