Az izraeli hadsereg bejelentette, hogy likvidálták a Hezbollah parancsnokát Bejrútban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) bejelentette, hogy likvidálták a Hezbollah logisztikai központjának parancsnokát, Szuhail Huszein Huszeinit Bejrútban.

Az IDF online közleménye szerint Huszeini „partner volt az arról szóló megegyezésekben, hogy harci felszereléseket szállítsanak Irán és a Hezbollah között és felelős volt azért, hogy csempészett harci felszereléseket szétosszák a Hezbollah különböző egységei között”

A Guardian még nem tudta megerősíteni a hírt, a Hezbollah egyelőre nem adott ki közleményt az ügyben.

(Guardian)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!