Az izraeli hadsereg bejelentette, hogy likvidálták a Hezbollah parancsnokát Bejrútban
Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) bejelentette, hogy likvidálták a Hezbollah logisztikai központjának parancsnokát, Szuhail Huszein Huszeinit Bejrútban.
Az IDF online közleménye szerint Huszeini „partner volt az arról szóló megegyezésekben, hogy harci felszereléseket szállítsanak Irán és a Hezbollah között és felelős volt azért, hogy csempészett harci felszereléseket szétosszák a Hezbollah különböző egységei között”
A Guardian még nem tudta megerősíteni a hírt, a Hezbollah egyelőre nem adott ki közleményt az ügyben.
(Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom