Újabb izraeli csapások érték Bejrút déli részét
Újabb izraeli csapásokról számoltak be Bejrút déli részén hétfő este. A libanoni állami média arról szerint két csapás érte a város déli elővárosait, füst szállt fel a terület felett.
Mindez nem sokkal azután történt, hogy az izraeli hadsereg új evakuálási figyelmeztetést adott ki a libanoni főváros déli elővárosaiban élő civileknek, hogy hagyjanak el bizonyos épületeket.

Fotó: anwar amro / AFP
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom