Az izraeli hadsereg új evakuációs figyelmeztetést adott ki Bejrút déli elővárosaiban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) újabb figyelmeztetést adott ki a civileknek, hogy a várható izraeli légicsapások előtt azonnal hagyják el a területet Bejrút déli elővárosainak egyes épületei közelében. Az IDF arab szóvivője, Avichay Adraee X-en tette közzé, hogy a Burj al-Barajneh és a Hadath negyed egyes épületeire támadást fognak mérni, és figyelmeztette a lakosokat, hogy legalább 500 méteres távolságra maradjanak a létesítményektől.

„Ön a Hezbollah létesítményei és érdekeltségei közelében tartózkodik, és az IDF a közeljövőben fellép ezek ellen” – olvasható a posztban. „Az ön és családtagjai biztonsága érdekében azonnal hagyja el ezeket és a szomszédos épületeket, és legalább 500 méter távolságra távolodjon el tőlük.”

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!