Izrael az éjszaka folyamán folyamatosan bombázta Bejrútot

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Izrael az éjszaka folyamán folyamatosan bombázta Bejrútot, az Al Jazeera tudósítója arról számolt be, hogy még hajnalban is folyt a támadás. Hatalmas robbanások hallatszottak és füstfelhő szállt fel a Bejrút déli részán fekvő Dahieh külvárosából, amelyet a Hezbollah fellegvárának tartanak. Az izraeli hadsereg állítása szerint a Hezbollah főhadiszállását és fegyverraktárait vették célba, a csapások miatt nehezen megközelíthető területről eddig nem érkezett hír az áldozatokról.

Fotó: Amr Abdallah Dalsh / Reuters
Fotó: Amr Abdallah Dalsh / Reuters

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!