Izrael az éjszaka folyamán folyamatosan bombázta Bejrútot
Izrael az éjszaka folyamán folyamatosan bombázta Bejrútot, az Al Jazeera tudósítója arról számolt be, hogy még hajnalban is folyt a támadás. Hatalmas robbanások hallatszottak és füstfelhő szállt fel a Bejrút déli részán fekvő Dahieh külvárosából, amelyet a Hezbollah fellegvárának tartanak. Az izraeli hadsereg állítása szerint a Hezbollah főhadiszállását és fegyverraktárait vették célba, a csapások miatt nehezen megközelíthető területről eddig nem érkezett hír az áldozatokról.

Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom