Libanonba érkezett Irán külügyminisztere
Libanonba érkezett Irán külügyminisztere – jelentette a libanoni állami média.
„Egy iráni repülőgép érkezett a Rafic Hariri nemzetközi repülőtérre Abbász Aragcsi külügyminiszterrel a fedélzetén” – írja az NNA libanoni hírügynökség. Araghcsi az első magas rangú tisztviselő, aki Bejrútba látogat azóta, hogy egy izraeli légicsapás megölte a Hezbollah főnökét, Haszán Naszrallahot a múlt héten.
Aragcsi a libanoni miniszterelnökkel, Nadzsíb Míkátival és a parlament elnökével, Nabih Berrivel találkozik.
(Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom