Az IDF több mint 20 dél-libanoni település lakosságát szólította fel az evakuációra
Az izraeli hadsereg felszólította Libanon több mint 20 déli településének lakosságát, hogy azonnal hagyják el a területet – írta Avisáj Adrai IDF-szóvivő az X-en közzétett bejegyzésében.
„Bárki, aki a Hezbollah létesítményei vagy harci eszközei közelében tartózkodik, az életét teszi kockára” – írta.
Adrai hozzátette, hogy a civileknek az Avali folyótól északabbra kell húzódniuk, ne menjenek tovább délre, ha el akarnak menekülni az izraeli támadások elől.
(Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom