Netanjahu: Irán nagyot hibázott, és megfizet érte
Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök szerint Irán támadása kudarcot vallott, és szerinte nagy hibát követtek el, amiért meg fognak fizetni.
„Az iráni rezsim nem érti az önvédelem iránti elhivatottságunkat, valamint az aziránti elhivatottságunkat, hogy visszavágjunk az ellenségeinknek”
– mondta.
Megköszönte az USA segítségét, valamint az izraeliek éberségét. Kijelentette, hogy követik a saját maguknak írt szabályukat: visszatámadják, aki őket megtámadja. A délutáni jaffai támadást is Iránnak tulajdonította.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom