Budapesten száll le négy Emirates-járat
A közel-keleti konfliktus miatt négy Emirates-járat Törökország felett visszafordult és Budapesten szállt le, fogadásukra a Budapest Airport felkészült – írta a reptér kedd esti közleménye. Az érintett gépek Dublinból, Düsseldorfból, Nizzából és Prágából indultak Dubajba, a négy gép fedélzetén több mint 1200 utas tartózkodott. A járatokkal kapcsolatban a Budapest Airport szerda reggel tud bővebb információt adni.
(MTI)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom