Az izraeli hadsereg egyelőre nem tud sérültekről
Az izraeli hadsereg szóvivője azt közölte, egyelőre nincs tudomása arról, hogy a támadásnak lennének sérültjei. „Ez a támadás súlyos volt, és következményei lesznek” – mondta. „A helyzetértékelést követően mostantól az ország teljes területén engedélyezett az óvóhelyek elhagyása” – közölte az izraeli hadsereg.
Ugyanakkor a Reuters hírügynökség egy biztonsági forrása hivatkozva arról számolt be, hogy a ciszjordániai Jerikó városában egy ember meghalt és többen megsebesültek a lehulló rakétatörmelékektől.
(Reuters)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom