„Ellenségeink még csak most kezdték el megfizetni az árat, most nem részletezem, mi vár még, de szeretném elmondani, hogy ez még csak a kezdet” – jelentette ki Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnök rövid sajtótájékoztatóján.
A miniszterelnök először arról beszélt, hogy találkozott azokkal a családokkal, akik elvesztették szeretteiket. „Izrael soha nem fogja elfelejteni ellenségei szörnyű tetteit” – mondta.
Azt is elmondta, hogy országa nemzetközi támogatást gyűjt most. „Megtörjük a Hamászt, és győzelmet fogunk aratni” – mondta.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom