Putyin az Egyesült Államokat okolja az izraeli konfliktus elharapódzásáért
Vlagyimir Putyin az amerikai külpolitika közel-keleti „kudarcát” okolta az erőszakért – írja a Sky News.
Az orosz elnök azzal vádolta az Egyesült Államokat, hogy „monopolizálni” akarja a béke megteremtésére irányuló nemzetközi erőfeszítéseket, és nem keresi a mindkét fél számára elfogadható kompromisszumokat.
Putyin szerint az USA figyelmen kívül hagyta a palesztinok érdekeit, beleértve a független állam iránti igényüket.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom