Biden és Netanjahu befejezte az Izrael helyzetéről tartott tárgyalásokat
Joe Biden amerikai elnök, Kamala Harris alelnök és más magas rangú kormányzati tisztviselők most fejezték be a Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnökkel folytatott megbeszélésüket – írja a BBC.
Az elnök a közösségi médiában közzétett posztja szerint azért beszélt Netanjahuval, hogy „helyzetjelentést kapjon az izraeli terrortámadásról, és irányítsa a következő lépéseket”.
„Felvettük a kapcsolatot Netanjahu miniszterelnökkel, hogy megvitassuk az Izrael támogatására, az ellenséges szereplők elrettentésére és az ártatlan emberek védelmére irányuló koordinációt” – írta Biden. Az amerikai elnök hamarosan nyilatkozatot tesz.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom