Biden és Netanjahu befejezte az Izrael helyzetéről tartott tárgyalásokat

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Joe Biden amerikai elnök, Kamala Harris alelnök és más magas rangú kormányzati tisztviselők most fejezték be a Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnökkel folytatott megbeszélésüket – írja a BBC.

Az elnök a közösségi médiában közzétett posztja szerint azért beszélt Netanjahuval, hogy „helyzetjelentést kapjon az izraeli terrortámadásról, és irányítsa a következő lépéseket”.

„Felvettük a kapcsolatot Netanjahu miniszterelnökkel, hogy megvitassuk az Izrael támogatására, az ellenséges szereplők elrettentésére és az ártatlan emberek védelmére irányuló koordinációt” – írta Biden. Az amerikai elnök hamarosan nyilatkozatot tesz.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!