A Fehér Ház és az Eiffel-torony is kék-fehér kivilágítást kapott
Mind az amerikai Fehér Ház, mind a párizsi Eiffel-torony kék-fehér kivilágítást kapott az izraeli áldozatok tiszteletére és az Izrael iránti támogatás kimutatására. A toronyra egy Dávid-csillagot is vetítettek.
Anne Hidalgo, Párizs polgármestere hétfő este az X-en azt írta, hogy a város „szolidarít az izraeli néppel”.
Hasonló kivilágítást kapott egyébként a New York-i Empire State Building, a sydney-i Operaház, a Downing St. 10-es száma, a berlini Brandenburgi kapu, illetve egy óriási képernyő Kijevben, Ukrajna fővárosában.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom