Az Intel is felfüggeszti oroszországi működését – írja a Guardian. Márciusban már az orosz és belarusz ügyfeleknek való szállítást is felfüggesztették, és mostanra érték el azt, hogy a globális működésüket felvértezzék az orosz piac kizárásának hatásai ellen. Elítélik a háborút és békét akarnak.
Korábban hasonlóan tett az IBM is, ami piacvezetőnek számít Oroszországban, rengeteg vállalat és kormányzati szereplő használja a termékeiket.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom