Simion szerint Iohannis azért mondott le, hogy elkerülje a megaláztatást a parlamentben
George Simion, az AUR elnöke egy Facebook-bejegyzésben reagált Iohannis lemondására: „Ez a ti győzelmetek! Most itt az ideje, hogy visszakapjuk a második fordulót!”. Posztjára alig 15 perc alatt több mint 7 ezer, többnyire pozitív reakció érkezett. Arra a hozzászólásra, amiben valaki megkérdezte, hogy „Elment az elvtárs?”, annyit válaszolt a szélsőjobboldali párt elnöke, hogy „Igen... hogy elkerülje a megaláztatást a parlamentben”.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom