Elena Lasconi felszólította a szavazókat, hogy védjék meg a szabadságukat és demokráciájukat

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Elena Lasconi, az USR elnökjelöltje arra szavazott a parlamenti választásokon, hogy Románia maradjon európai pályáján, és abban a hitben, hogy a romániaiak olyan hozzáértő emberekből álló csapatot fognak a parlamentbe választani, akik valóban képesek arra, hogy az általunk kívánt jobbra forduló változást hozzák el. „Egy olyan Romániára szavaztam, amely mindenkié, nem csak egyeseké!” – írta Lasconi Facebook-oldalán.

Az elnökjelölt a HotNews szerint felszólította a románokat is, hogy hozzá hasonlóan ők is menjenek el ma az urnákhoz, és védjék meg szabadságukat és demokráciájukat. „Vannak mások is a határainkon, akik fegyverrel a kezükben védik a szabadságukat és a demokráciájukat. Aggodalommal nézem, mi történik Grúziában, és nekünk is fel kell tennünk magunknak a kérdéseket. (...) Arra számítok, hogy továbbra is ragaszkodunk az európai és euroatlanti vonalhoz, és hogy minél többen elmennek szavazni” – mondta az USR vezetője.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!