Băsescu reméli, hogy Románia az eddigi fejlődési pályáján marad

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Traian Băsescu volt államfő azzal a reménnyel szavazott vasárnap a parlamenti választásokon, hogy Románia a jelenlegi fejlődési pályán marad, és nem tér vissza száz évet az időben, írja az Agerpres.

Az urnáktól távozóban a politikus a sajtónak kifejtette, hogy a demokratikus változás és az eddigi eredmények megszilárdításának reményében szavazott. Hozzátette: rendkívül fontos ez a szavazás a nemzeti napot ünneplő Románia számára, és a Facebookon is arra buzdította a választópolgárokat, hogy éljenek szavazati jogukkal, és válasszák meg vezetőiket. „Olyan vezetőket válasszanak, akik Románia jelenlegi irányvonalát akarják fenntartani, nem pedig olyanokat, akik száz évvel vissza akarják fordítani az országot” – jelentette ki Băsescu.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!