Előzetes letartóztatásba helyezték az Arad megyei bankautomata-rablás harmadik gyanúsítottját is
Őrizetbe vettek, majd előzetes letartóztatásba helyeztek egy harmadik gyanúsítottat is az Arad megyei Világoson (Şiria) elkövetett robbantásos bankautomata-rablás ügyében, írja az Agerpres.
A Román Rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint a 49 éves aradi férfit azzal gyanúsítják, hogy július 5-én két másik férfivel együtt Világoson felrobbantottak egy ATM-et, amelyből elvittek 200 ezer lejt.
A másik két gyanúsítottat a hónap közepén elfogták, ők is vizsgálati fogságban vannak.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom