Égő bankautomatához riasztották a hatóságokat Arad megyében, az elkövető 200.000 lejt lopott el

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Kétszázezer lejt loptak el pénteken egy bankautomatából az Arad megyei Világos településen – állapította meg a rendőrség, miután azért riasztották a hatóságokat, mert a bankautomata meggyulladt.

Az Agerpres által közölt Arad megyei rendőrség közleménye szerint hajnali 3:50 körül érkezett a bejelentés az 112-es számon, hogy ég egy üzletben lévő bankautomata Világos központjában.

A helyszínre kiszálló rendőrök megállapították, hogy minősített lopás történt, a bankautomatából 200.000 lejt vitt el az elkövető.

Az ügyben az Arad megyei ügyészség kezd nyomozásba.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!