Égő bankautomatához riasztották a hatóságokat Arad megyében, az elkövető 200.000 lejt lopott el
Kétszázezer lejt loptak el pénteken egy bankautomatából az Arad megyei Világos településen – állapította meg a rendőrség, miután azért riasztották a hatóságokat, mert a bankautomata meggyulladt.
Az Agerpres által közölt Arad megyei rendőrség közleménye szerint hajnali 3:50 körül érkezett a bejelentés az 112-es számon, hogy ég egy üzletben lévő bankautomata Világos központjában.
A helyszínre kiszálló rendőrök megállapították, hogy minősített lopás történt, a bankautomatából 200.000 lejt vitt el az elkövető.
Az ügyben az Arad megyei ügyészség kezd nyomozásba.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom