Megtalálták a Szamosba esett autó 19 éves sofőrének holttestét

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Megtalálták annak a fiatalembernek a holttestét, aki Szamosberence környékén zuhant autóval a Szamosba – tájékoztatott hétfőn a Szatmár megyei katasztrófavédelem, számol be az Agerpres.


Mint írtuk, a két fiatal Szamosberence környékén egy járműforgalom elől elzárt úton autózott, amikor a 19 éves sofőr elvesztette uralmát a kormány fölött, és a Szamosba zuhant.

A jármű 18 éves utasát sikerült kimenteni a vízből, a 19 éves sofőrt azonban két napon át keresték, és már csak a holttestét tudták kiemelni hétfőn a vízből.

A Presasm szerint a fiúnak ugyan sikerült kiszabadulnia a járműből, azonban nem tudott úszni, ezért megfulladt. A testét körülbelül 10 kilométerre találták meg attól a helytől, ahol a Szamosba hajtottak.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!