Szombat óta hiába keresnek egy fiút, aki a Szamosba hajtott az autójával
A katasztrófavédelmi egységek folytatják hétfőn annak a fiatalembernek a keresését, aki autójával a Szamosba esett szombaton a Szatmár megyei Szamosberence (Băbăşeşti) térségében, írja az Agerpres.
Az autóban két fiatal ült. Egyiküket – egy 18 éves Argeş megyei fiút – kimentették és kórházba szállították, a jármű 19 éves vezetőjét azonban azóta is keresik.
A Szatmár megyei rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a fiatalok egy közúti közlekedésre alkalmatlan úton haladtak a járművel, amikor a sofőr elvesztette uralmát az autó felett és az a Szamosba borult.
Hétfőn folytatja a keresést egy evezős csónakkal az erre kijelölt katasztrófavédelmi egység.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom