Szombat óta hiába keresnek egy fiút, aki a Szamosba hajtott az autójával

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A katasztrófavédelmi egységek folytatják hétfőn annak a fiatalembernek a keresését, aki autójával a Szamosba esett szombaton a Szatmár megyei Szamosberence (Băbăşeşti) térségében, írja az Agerpres.

Az autóban két fiatal ült. Egyiküket – egy 18 éves Argeş megyei fiút – kimentették és kórházba szállították, a jármű 19 éves vezetőjét azonban azóta is keresik.

A Szatmár megyei rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a fiatalok egy közúti közlekedésre alkalmatlan úton haladtak a járművel, amikor a sofőr elvesztette uralmát az autó felett és az a Szamosba borult.


Hétfőn folytatja a keresést egy evezős csónakkal az erre kijelölt katasztrófavédelmi egység.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!