Most már biztos, hogy Azahriah a nyáron Csíkszeredában koncertezik
Bár már korábban is lehetett sejteni, de szerda reggel a NyárON Szereda szervezői hivatalosan is bejelentették, hogy a jelenleg legnépszerűbb magyarországi előadó, Azahriah lesz a sztárfellépőjük.
A Puskás Arénát idén májusra háromszor is megtöltő előadónak nem ez lenne az első székelyföldi, sőt nem is az első csíki fellépése. 2022-ben a marosvásárhelyi Vibe-on is headliner volt, és abban az évben a csíkszentsimoni Tiltott Fesztiválon is fellépett. A szervezők már korábban is sejtették a fellépést, sőt egy kis zúgolódás is volt körülötte, de eddig nem erősítették meg a sejtést.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom