Csíkszeredai fesztivál fő fellépője lehet Azahriah

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A NyárOn Szereda fesztivál közösségi oldala sejtelmes fotóval jelezte közönsége felé, hogy egyik fő fellépője Baukó Attila, művésznevén Azahriah lehet – szúrta ki a Székelyhon.

A megosztott grafikai anyagon egy napozószék és néhány rózsaszín lufi látható, ami egyébként Azahriah four moods klipjének nyitó képsorain szerepel, ebből vonható le az a következtetés, hogy a NyárOn Szereda fesztivál hatalmas koncertre készül, ami tömegeket fog a helyszínre vonzani. Egy szentgyörgyi és egy udvarhelyi koncertező már biztosan lenne Azahriah fellépésén, mert ki nem hagynánk a showt.

Azahriah azzal írt nemrégiben történelmet, hogy a budapesti Puskás Arénába meghirdetett koncertjére annyira gyorsan elfogytak a jegyek, hogy további két fellépést hirdettek meg, amik szintén teltházasak lettek. A feltörekvő zenészt mindaddig hímes tojásként kezelte a kormánymédia, amíg részt nem vett a pedofil botránnyal kapcsolatos tüntetéseken, azután már elővették a toi toios szexét is.

Azahriah egyébként nem először koncertezik Székelyföldön, ugyanis két éve a csíkszentsimoni Tiltott Fesztiválon is fellépett.

A NyárOn Szereda harmadik kiadását június 21–23. között tartják a Mikó-vár mögötti téren.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!