Keddtől többen repülhetnek Európába Tel-Avivból

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Izrael enyhített a korlátozásokon, így keddtől a korábbinál több utas repülhet európai városokba a tel-avivi Ben Gurion repülőtérről, írta a Times of Israel.

A közlekedési minisztérium új rendelkezése szerint egy járatra már nem maximum 100, hanem 120 utas ülhet fel, de ez csak a három izraeli légitársaság, az El Al, az Israir és az Air Haifa által üzemeltetett járatokra vonatkozik.

A minisztérium tovább enyhítéseket fontolgat, valószínűleg már a hétvége előtt engedélyezni fogják, hogy az európai célállomásokra tartó keskeny törzsű gépeken már 170-en is utazhassanak.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!