Irán külügyminisztere arról, kapcsolatban van-e az Egyesült Államokkal

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Megjelent néhány sajtóhír arról, hogy Irán külügyminisztere, Abbász Aragcsi tárgyalt volna Steve Witkoff-fal, az amerikai elnök különmegbízottjával – CNN. Az iráni miniszter azonban minden ezzel kapcsolatos találgatást cáfolt.

„Utoljára akkor léptem kapcsolatba Witkoff-fal, mielőtt a felettese úgy döntött, hogy egy illegális katonai támadással véget vet az Iránnal fenntartott diplomáciai kapcsolatainak” – közölte az iráni külügyminiszter. Azt írta, bármely ezzel ellentétes állítás „kizárólag az olajkereskedők és a közvélemény félrevezetésére irányul”.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!