Lezuhant egy amerikai légi utántöltő gép Irakban
Lezuhant Irakban egy amerikai KC-135-ös utántöltő gép. A Centcom szerint az incidens baráti légtérben történt, még folynak a mentési munkálatok. Az esetben két repülőgép érintett, de a másik biztonságosan leszállt. A lezuhant KC-135-ös legénysége legalább öt főből állt.
„Az incidens nem ellenséges vagy baráti tűz miatt következett be”
– közölték, és türelmet kértek, amíg tisztázzák a helyzetet.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom