Két iráni drón csapódott be Dubajban, nem sérült meg senki
Két iráni drón találta el az Egyesült Arab Emírségek legnagyobb városát csütörtök délelőtt, a támadást nem előzte meg figyelmeztetés.
Dubaj hivatalos hírügynöksége kisebb drónincidensnek nevezte az esetet, amely az al-Badaa negyedet érte, senki nem sérült meg.
Egy drónt lelőttek, és a lehulló repeszek eltalálták egy épület homlokzatát a városon átvezető 12 sávos autópálya mellett, de személyi sérülést ez sem okozott.
A hatóságok csütörtök reggel rakétafigyelmeztetést adtak ki, de a legutóbbi támadás előtt nem volt ilyen figyelmeztetés.
(AP)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom