Egyiptom és az Öböl menti országok szerint mindenki veszít az elhúzódó háborúval
Az Egyiptom és több Öböl menti ország külügyminiszterei csütörtökön telefonon egyeztettek, és kijelentették, hogy azzal mindenki veszít, ha a háború elhúzódik.
Egyiptom, Katar, az Egyesült Arab Emírségek, Bahrein és Omán külügyminiszterei egyetértettek abban, hogy csak diplomáciai úton lehet véget vetni a közel-keleti háborúnak.
Badr Abd el-Látí egyiptomi külügyminiszter üdvözölte az ENSZ Biztonsági Tanácsának határozatát, amely felszólítja Iránt, hogy állítsa le támadásait az Öböl menti országok ellen.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom