Eddig több mint 2300 izraeli került kórházba a háború miatt
Az izraeli egészségügyi minisztérium szerint az elmúlt 24 órában 191 izraeli került kórházba a háborúval összefüggő sérülések miatt. Egy embert súlyos, hármat pedig kritikus sérüléssel vittek be. Tíz embert szorongás miatt láttak el.
Összességében a konfliktus kezdete óta 2 339 embert szállítottak kórházba sérülések miatt, közülük 95-en továbbra is kórházi kezelés alatt állnak.
(The Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom