A britek lelőttek egy drónt az iraki légtérben
Az Egyesült Királyság fegyveres erői lelőttek egy drónt Irak felett az éjszaka, közölte a brit védelmi minisztérium. „Éjszaka egy földi drónellenes egység lelőtt egy drónt az iraki légtérben, ami a koalíciós erők felé tartott” – írták. „A brit pilóták eddig több mint 230 repült órát teljesítettek védelmi műveleteik során, védve a brit állampolgárokat, bázisokat és partnereket a régióban.”
(Sky News)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom