Irán arra figyelmeztetett, hogy a térség olajlétesítményeit fogja támadni, ha Izrael az energiainfrastruktúráját bombázza

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Irán hadserege arra figyelmeztetett, hogy a térség olajlétesítményeit fogja megcélozni, ha Izrael folytatja az energiainfrastruktúra elleni támadásokat.

„Az iszlám országok kormányainak haladéktalanul figyelmeztetniük kell a bűnös Amerikát és a kegyetlen cionista rezsimet az ilyen gyáva, embertelen tettekre” – mondta Ebrahim Zolfaghari, Irán központi katonai parancsnokságának szóvivője az állami televízióban.

„Ellenkező esetben hasonló intézkedéseket hajtunk végre a térségben, és ha el tudjátok viselni a hordónkénti olaj árát 200 dollár felett, folytassátok ezt a játékot” – tette hozzá.

(Times of Israel)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!