A Fehér Ház szóvivője: Az üzemanyagár-emelkedés rövid távú zavar a hosszú távú haszon érdekében
A Fehér Ház szóvivője, Karoline Leavitt azt mondta: az iráni háború miatti üzemanyagár-emelkedés rövid távú zavar a hosszú távú haszon érdekében. Azt is mondta, hogy véget akarnak vetni az energia szabad áramlását korlátozó intézkedéseknek a Közel-Keleten és a Hormuzi-szorosban.
„Látunk egy enyhe emelkedést az olaj- és gázárakban, de végső soron az engedetlen iráni rezsim felszámolása jó lesz az olajipar számára, és az árak újra csökkenni fognak” – mondta.
(CNN)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom