Trump Starmernek: Nincs szükségünk azokra, akik csak akkor csatlakoznak a háborúhoz, amikor már megnyertük

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Keir Starmernek, az Egyesült Királyság miniszterelnökének címezte posztját Donald Trump saját közösségi platformján.

„Az Egyesült Királyság, egykor nagy szövetségesünk, talán a legnagyobb közülük, végre komolyan fontolóra veszi, hogy két repülőgép-hordozót küld a Közel-Keletre. Semmi baj, Starmer miniszterelnök úr, már nincs szükségünk rájuk – de nem fogjuk elfelejteni. Nincs szükségünk azokra, akik csak akkor csatlakoznak a háborúhoz, amikor már megnyertük!” – írta szövetségesének az amerikai elnök.

Fotó: Anna Moneymaker / Getty Images / AFP
Fotó: Anna Moneymaker / Getty Images / AFP

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!