Trump Starmernek: Nincs szükségünk azokra, akik csak akkor csatlakoznak a háborúhoz, amikor már megnyertük
Keir Starmernek, az Egyesült Királyság miniszterelnökének címezte posztját Donald Trump saját közösségi platformján.
„Az Egyesült Királyság, egykor nagy szövetségesünk, talán a legnagyobb közülük, végre komolyan fontolóra veszi, hogy két repülőgép-hordozót küld a Közel-Keletre. Semmi baj, Starmer miniszterelnök úr, már nincs szükségünk rájuk – de nem fogjuk elfelejteni. Nincs szükségünk azokra, akik csak akkor csatlakoznak a háborúhoz, amikor már megnyertük!” – írta szövetségesének az amerikai elnök.

Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom