Egyiptomból hozott haza 68 magyar és más nemzetiségű állampolgárt a Magyar Légierő
Az Operation Sand Rose kódnevet kapta az a hadművelet, melynek keretében a Magyar Légierő 68 magyar és más nemzetiségű állampolgárt hozott el Egyiptomból Magyarországra pénteken. Szalay-Bobrovniczky honvédelmi miniszter a Facebookon azt is mondta, hogy a következő napokban Szaúd-Arábiából, illetve szükség szerint máshonnan is fognak indulni majd ilyen mentesítő járatok. (Szalay-Bobrovniczky Kristóf / Facebook)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom